loader

Spôsoby doručenia a platby

Aktuálne možnosti doručenia objednávky


Tovar si po avíze môžete prevziať osobne na adrese našej predajne.
Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo kartou na mieste, alebo ďalšími spôsobmi predom.

Preprava kuriérom DPD Parcel.
Tovar vám prinesie kuriér na zadanú adresu, o termíne doručenia vás  budeme informovať pri expedícii. Na zadaný email vám pošleme údaje o zásielke a link na sledovanie jej pohybu. DPD vám pošle na zadané mobilné číslo sms avízo. Kuriér vás bude predom kontaktovať a dohodne si s vami čas prevzatia. Zaplatiť môžete kartou pri prevzatí, alebo ďalšími spôsobmi predom.

Váha balíka do 5kg
5,50 s DPH vrátane poplatku za platbu kartou

Váha balíka do 10kg

6,50 s DPH vrátane poplatku za platbu kartou

Váha balíka do 15kg

7,50 s DPH vrátane poplatku za platbu kartou

Váha balíka do 20kg

8,50 s DPH vrátane poplatku za platbu kartou

Váha balíka do 25kg

9,50 s DPH vrátane poplatku za platbu kartou

Aktuálne možnosti zaplatenia objednávkyObjednávku zaplatíte pri jej prebraní na našej predajni v hotovosti, alebo kartami Visa, Visa Electron, Maestro.  


Objednávku zaplatíte kuriérovi DPD pri doručení. Z dôvodu momentálnej situácie v súvislosti s COVID-19 je možné platiť kuriérovi iba kartou cez mobilný terminál.Objednávku zaplatíte ručným zadaním platobných údajov vo vašej banke, cez internet banking, alebo mobil banking. Nebudete presmerovaný na žiadnu platobnú bránu ani nebudeme nič vypĺňať za vás. Počas platobného procesu vidíte všetky potrebné údaje na platbu a po uzavretí objednávky dostanete všetky potrebné inštrukcie na platbu e-mailom.


Platobný modul TatraPay ponúka klientom Tatra banky predvyplnenú bezplatnú platobnú inštrukciu, ktorú autorizujete prihlásením do internet bankingu, alebo dodatočným oskenovaním vygenerovaného QR kódu v aplikácii Tatra banka v smartfóne.


Certifikovaná platobná brána pre úhradu objednávky bankovým prevodom z Tatra banky, Slovenskej sporiteľne, Poštovej banky, ČSOB, VÚB banky a ďalších bánk v Českej republike.


Platobná brána pre zaplatenie objednávky kartami VISA, Maestro, alebo elektronicky z ApplePay a TrustPay


Pripravujeme

Všetky práva vyhradené. Určené iba pre osobné použitie. Bez predchádzajúceho písomného súhlasu BKC, s.r.o, je zakázaná akákoľvek ďalšia publikácia, alebo distribúcia, akéhokoľvek materiálu, časti materiálu
zverejneného na www.GardenTECH.sk A to vrátane šírenia prostredníctvom elektronickej pošty, SMS správ, zahrnutia týchto materiálov, alebo ich častí do správ či prekopírovanie do vnútropodnikovej, alebo inej
privátnej siete, alebo uchovávaniev akýchkoľvek databázach na komerčný účel.
BKC, s.r.o. - GardenTECH.sk © 2011- 2021